Már 21 halálos áldozata van az áradásoknak
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Köpönyeg.hu21-re emelkedett a halálos áldozatok száma Kentucky-ban, ahol február 15. óta heves esőzésekkel küszködnek a szakemberek és a lakosok. Az áradások és a földcsuszamlások komoly károkat is okoztak.

Áradásokkal küszködik Kentucky állam, mióta egy heves viharrendszer hatalmas mennyiségű csapadékkal öntözi a területet. Az esőzések február 15-én kezdődtek és bár azóta csillapodtak, rombolásuk hatalmas.

Az utóbbi napokban az áramellátás is sok helyen szünetelt az államban, miközben utak és hidak járhatatlanok, ez pedig erősen megnehezíti a mentési munkálatokat is. A hét elejére az áramellátás már helyre állt.
Sajnos azonban a halálos áldozatok száma egyre emelkedik. Jelenleg már 21 emberéletet követeltek az események, de a kárelhárítások még tartanak, így sajnos ez a szám is emelkedhet.
Nyitókép: Jon Cherry/Getty Images/AFP