Július 12. Szombat, Dalma, Izabella

Egyre naposabb és melegebb

null

Pénteken általában már többórás napsütésre számíthatunk, a változóan felhős ég mellett. Főleg keleten és délnyugaton fordul elő zápor, zivatar. Az északnyugati szél már csak délelőtt erősödhet meg. 20 és 27 fok közé melegszik a levegő.

Szombaton sok napsütésre számíthatunk gomolyfelhőkkel. Elszórtan (nagyobb eséllyel a Dunántúlon) alakul ki zápor, vagy zivatar. A szél délnyugatira fordul és néha megélénkül. 25-26 fok körüli kellemes nyári meleg várható.

Vasárnap napos, gomolyfelhős időre van kilátás. Elszórtan fordulnak elő záporok, zivatarok délnyugat felől. Visszatér a kánikula: 30 fok körüli értékeket mérhetünk.

Hétfőn gomolyfelhők zavarják a napsütést, és zápor, zivatar is előfordul. Közben tovább erősödik a nappali felmelegedés: délután akár 33-35 fok is lehet.

Kedden a sok napsütés mellett magasra törnek a gomolyok, és elszórtan ismét lehet frissítő csapadék. 35 fok körüli forróság lehet.

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket a Köpönyeg Google News oldalán is!

Ezek is érdekelhetik